Het Overwater team

Een goed opgeleid team met specialisten op verschillende gebieden

Harmen Groenhuijzen

Hypotheekadviseur

harmen@overwater-hypotheek.nl

Annemiek Streefkerk

Relatiebeheerder Hypotheek

annemiek@overwater-assurantie.nl

Manon Zoet

Relatiebeheerder hypotheek

manon@overwater-assurantie.nl

Astrid Smit

Assurantieadviseur

astrid@overwater-assurantie.nl

Hans van Dijk

Assurantie- en Pensioenadviseur

hans@overwater-assurantie.nl

John Ruizeveld

Assurantieadviseur

john@overwater-assurantie.nl

Bram Kapoen

Assurantieadviseur

bram@overwater-assurantie.nl

Marjolein Teklu

Schadebehandelaar

marjolein@overwater-assurantie.nl

Corina Mol

Schadebehandelaar

corina@overwater-assurantie.nl

Hanneke Vos

Relatiebeheerder

hanneke@overwater-assurantie.nl

Thijs Anchelon

Relatiebeheerder

thijs@overwater-assurantie.nl

Aline Kock

Relatiebeheerder

aline@overwater-assurantie.nl

Pieter Overwater

Relatiebeheerder

pieter@overwater-assurantie.nl

Pia Keijzer

Relatiebeheerder

pia@overwater-assurantie.nl

Patricia Gouweloos

Volmachtbeheerder

patricia@overwater-assurantie.nl

Amber Hoogwerf

Pensioenadviseur

amber@overwater-pensioen.nl

Kim Barendregt

Pensioenadviseur

kim@overwater-pensioen.nl

Nicole Kuipers

Managementassistente

nicole@overwater-assurantie.nl

Nicole Donkers

Applicatiebeheerder ANVA

n.donkers@overwater-assurantie.nl

Loek Oldenburg

Kwaliteitscoördinator/auditor

loek@overwater-assurantie.nl

Marcel Westdijk

Financieel medewerker

marcel@overwater-assurantie.nl

Mees Bouter

Relatiebeheerder

mees@overwater-assurantie.nl

Kimberly Hamar de la Brethonière

Financieel medewerkster

kimberly@overwater-assurantie.nl

Ontdek nu ook onze App

Met onze App heeft u in een handomdraai alle belangrijke informatie bij de hand. Meld direct uw schade of plan zelf een afspraak in.

Blijf op de hoogte

Door onze nieuwsbrief houden wij onze bestaande en toekomstige relaties op de hoogte van de ontwikkeling van ons kantoor en ons vakgebied.